Apartmány

Vybavení apartmánů

V chalupě se nachází 3 totožné apartmány jak velikostí, tak vybavením. Každý je pro 6 osob a disponuje prostorným obývacím pokojem, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěma ložnicemi a koupelnou. Vytápění objektu je zajištěno podlahovým topením.

Obývací pokoj

Obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou, televizí, konferenčním stolkem, kuchyňským a jídelním koutem.

Kuchyň

Plně vybavený kuchyňský kout s indukční varnou deskou, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, lednicí a nádobím.

Ložnice

Menší ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby a větší ložnice se dvěma manžel. postelemi pro 4 osoby.

Koupelna

Koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a WC.

Galerie

FAQ: apartmány a vybavení

  • Jak jsou dispozičně řešeny apartmány? Všechny apartmány jsou totožné jak velikostí, tak vybavením. Každý je pro 6+2 osoby a disponuje prostorným obývacím pokojem, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěma ložnicemi a koupelnou.
  • Co vše nalezneme v obývací pokoji? V obývacím pokoji se nachází rozkládací sedací soupravou s možností spaní pro 2 osoby, chytrá televize s připojením k internetu, konferenční stolek, jídelní a kuchyňský kout.
  • Kolik se nás vyspí v apartmánu? Každý apartmán disponuje menší ložnicí s manželskou postelí pro 2 osoby a větší ložnicí se dvěma manželskými postelemi celkem pro 4 osoby. Obě ložnice jsou vybaveny lampičkami, policemi a věšáky na oblečení.
  • Kde můžeme vařit? Součástí obývacího pokoje je plnohodnotný kuchyňský kout vybavený indukční varnou deskou, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, lednicí a veškerým potřebným nádobím - talíře, příbory, sklenice, hrnky, hrnce, misky atd.
  • Jak jsou apartmány vytápěny? Celá chalupa vč. apartmánů je vytápěna podlahovým topením na příjemných 21°C. Bohužel z důvodu bezpečnosti a komfortu Vám nemůžeme nabídnout topení v klasických krbových kamnech.