Ubytování

Obecné informace

Ubytování pro 18-24 osob ve 3 apartmánech v moderně vybavené valašské chalupě, která se nachází přímo na jedné ze sjezdovek vyhlášeného lyžařského areálu Kyčerka ve Velkých Karlovicích.

Chalupa je dvoupatrová, v přízemí se nachází velká společenská místnost, technické zázemí a jeden apartmán, další dva apartmány jsou v patře.

Apartmány

Všechny tři apartmány s prostorným obývacím pokojem, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěma ložnicemi a koupelnou.

Spol. místnost

Velká společenská místnost s posezením pro 24 osob, projekční technikou, dětským koutkem a sociálním zázemím.

Zahrada

Velká zahrada s krytým posezením, grilem a hracími prvky pro děti.

Internet

V celém objektu k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu.

Galerie

FAQ: ubytování a okolí

  • Kolik se nás může na chalupě ubytovat? V chalupě se nachází 3 apartmány, každý s kapacitou 6+2 osoby. Celkem se tedy může ubytovat až 24 osob, jako ideální počet s ohledem na maximální komfort doporučujeme 18 osob.
  • Můžeme se ubytovat pouze v jednom apartmánu? Ano, musíte pouze počítat se skutečností, že v chalupě mohou být během pobytu i cizí hosté. U víkendových pobytů mimo sezónu upřednostňujeme pronájem celé chalupy.
  • Připojíme se na chalupě k internetu? V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu, heslo k Wi-Fi obdržíte v den příjezdu v SMS zprávě. Internetového připojení využívají taky chytré televize, proto můžete ve výjimečných případech pociťovat nižší rychlost.
  • Kde můžeme venku posedět s přáteli a grilovat? Na zahradě můžete využít venkovního krytého posezení minimálně pro 18 osob vč. grilu. Nějaké množství grilovacího uhlí se u nás vždy najde, ale přesto doporučujeme si vzít vlastní zásoby. Podpalovač je k dispozici, stejně jako grilovací nářadí.
  • Kde můžeme posedět v případě nepříznivého počasí? V přízemí chalupy se nachází velká společenská místnost s posezením minimálně pro 18 osob. Po předchozí domluvě jsme schopni zajistit sud piva z místního pivovaru vč. výčepního zařízení.
  • Co děti, mají si kde hrát? :-) Ve společenské místnosti se nachází slušně vybavený dětský koutek a venku na zahradě se děti mohou vyřádit na hřišti se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm atd. Navíc asi 100 metrů od chalupy se nachází tzv. Stezka Dr. Elingera - velmi rozsáhle hřiště v lese pro děti všech věkových kategorií.
  • Kde můžeme uschovat kole nebo lyže? Pro uschovaní kol a lyží slouží místnost, která je součástí venkovního krytého posezení. (K dispozici od září 2022.)